مجله آموزشی

ساخت آدم برفی برای شب یلدا

( رای: 4 امتیاز: 4 )

ساخت آدم برفی برای شب یلدا آسان

امروزه در مراسم های مختلف از طرف میزبان هدایای کوچکی که Gift نامیده می شود به رسم سپاسگزاری از حضور مهمانان و به عنوان یادگاری به آنها اهدا می شود. گیفت شب یلدا هم یکی از این هدایا است.گیفت ها انواع مختلفی دارند که به سلیقه و خلاقیت و بودجه میزبان بستگی دارد. مدل های گیفت شب یلدا هم تنوع بالایی دارند. بسیاری از آنها را می توان به راحتی در منزل تهیه کرد.

شب یلدا که معمولا دوره همی هست و همه به دید و بازدید میپردازند طبق رسوم یک سفره ای پهن میکنند و انواع خوراکی را میگذارند همچنین در این شب برای نوعروس ها شب چله ای میبرند و سعی میکنند با ایده های جدید و دیدنی آن را تزئین کنند . آدم برفی که نمادی از زمستان است بسیار برای شب چله ای کاربردی است و با وسایلی ارزان قابل ساخت میباشد .

همچنین بخوانید :آموزش ساخت شمع هندوانه شب یلدا

شما میتوانید با مقداری کاموای سفید ، چسب چوب و بادکنک این کاردستی فوق العاده را مطابق ویدئو بسازید و سفره ی یلدای خود را با آن تزئین کنید .

ساخت آدم برفی برای شب یلدا
ساخت آدم برفی برای شب یلدا

امیدواریم که از دیدن این ویدئو نهایت استفاده را ببرید . در آخر از شما دعوت میکنیم که به بخش جذاب یلدای ویمگز مراجعه کنید و از ایده ها و پیشنهادات جالب در این مجموعه بهره ببرید . امیدواریم در شب یلدا با هنرنماییتان همه را شگفت زده کنید .

( رای: 4 امتیاز: 4 )

نوشته های مشابه

‫۷ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.